DARBŲ TECHNOLOGIJOS

Arko blokelių sienų tipai

Silikatiniai blokeliai - patys tvirčiausi blokeliai rinkoje, tinkantys visų tipų pastatų sienų mūrijimui. Arko silikatiniai blokeliai pasižymi labai mažu garso pralaidumu, mažu drėgmės įgėrimu, ilgaamžiškumu, tvirtumu, ekologiškumu. Taip pat turi puikias šiluminės inercijos savybes bei yra nedegūs.

 

 

plačiau
Sienų mūrijimas naudojant Aeroc akytbetonio blokelių technologiją

Akyto betono blokeliai yra labai populiarūs statant  vienaaukščius ir dviaukščius namus. Šiuolaikinių technologijų dėka šie blokeliai yra labai lengvi, tvirti ir turi maksimalias šilumos laidumo savybes tarp mūro gaminių. Mūrijant akytbetonio blokeliais yra naudojami specialūs blokelių klijai.
 

plačiau
Pertvarinių sienų mūrijimas Aeroc element blokeliais

Pertvarinių nelaikančiųjų sienų mūrijimas gali būti greitas, lengvas ir efektyvus. Naudojant Aeroc akyto betono blokelius "Element" mūrijimas bus greitesnis, nes blokeliai yra unikalios formos ir dydžio.

plačiau
Sąramų montavimas, Aeroc U formos blokeliais

Siekiant optimalaus statinio šilumos laidumo koeficiento, statinio sienoms pasirinkus akytbetonio blokelius, sąramoms rekomenduojama naudoti tos pačios akytbetonio medžiagos U formos sąramų blokelius. Šios technologijos dėka, išlietos sąramos yra tvirtos ir mažiau įšąlančios negu tipinės monolitinės sąramos. Pastatams, kuriems pagal savo paskirtį nėra būtinas papildomas apšiltinimas, šio tipo sąramos yra efektyviausias sprendimas siekiant sumažinti šalčio tiltelį virš angų.

plačiau
Tvirtinimo elementai akyto betono blokeliams Aeroc

Neretai tenka išgirsti, kad dėl akyto betono blokelių "minkštumo" yra baiminamasi, kad prie sienos pritvirtintos spintelės atsikabins ir nukris. Vis dėlto baimintis nėra dėl ko, nes šiems blokeliams, kaip ir kitoms medžiagoms yra sukurti ir seniai praktikoje taikomi tvirtinimo elementai. Svarbu tinkamai pasirinkti tvirtinimo elementus ir nereikės nerimauti dėl virš galvos kabančio paveikslo.

plačiau
Aeroc perdangos plokščių montavimas

Aeroc perdangos plokštė yra armuotas gaminys, pagamintas iš akytbetonio medžiagos, kuri naudojama perdengimams, kaip laikantis ir šilumą izoliuojantis elementas. Perdangos plokštės taip pat naudojamos ir statant stogą - tiek gulsčią, tiek ir dvišlaitį.

plačiau
Stogų dengimas Eternit baltic beasbestiniais šiferio lakštais

Eternit Baltic siūlo laiko patikrintus beasbestinius stogo lakštus, kurie yra puiki alternatyva keičiant senus šiferinius stogus, turinčius sveikatai kenksmingos medžiagos - asbesto.
Šiuolaikiniai banguoti lakštai atrodo estetiškai, yra tvirti, nedegūs ir ilgaamžiai. Ši Eternit baltic gamintojo stogo danga yra viena iš populiariausių stogo dangų Lietuvoje.

plačiau
Stogų šiltinimas Knauf insulation mineraline vata

Vienas iš pagrindinių šilto namo elementų yra tinkamai apšiltintas stogas. Elementarieji fizikos dėsniai įrodo, jog cirkuliuojant oro srautui patalpoje šiltas oras kyla aukštyn, šaltas leidžiasi žemyn. To pasekoje, esant nesandariam ir mažai apšiltintam arba visai neapšiltintam stogui, pastatas praranda didžiąją dalį šilumos. Tam, kad išvengti šio nuostolio, pastatų stogai privalo būti apšiltinti ir užsandarinti. Vienas iš patikrintų būdų - stogo šiltinimas mineraline vata.

plačiau
Schiedel kaminų sistemos

Šiuolaikinių kaminų sistemos yr patikimos, tvirtos, saugios ir ilgaamžės. Dėl unikalios konstrukcijos Schiedel kaminai užima mažai vietos, todėl gali būti nepastebimai įmūryti į sieną. Blokelio viduje yra montuojamas indėklas, kuris papildomai izoliuojamas speciala vata, tam, kad blokelis ir namo sienos būtų apsaugotos nuo aukštos temperatūros poveikio.

plačiau
Knauf  pakabinamų lubų konstrukcija ir gibskartonio plokščių montavimas

Knauf pakabinamos lubos - dažniausias lubų bazinės apdailos sprendimas. Naudojant įvairius profilius ir tvirtinimo elementus galima išgauti įvairiausius plokštumos reljefus. Knauf gibso kartono konstrukcijų sistemos yra inovatyvios ir turi plataus spektro panaudojimo galimybes.

plačiau