PRAKTINIAI PATARIMAI

Naujų statinių statyba

Naujų statinių statyba tai statybos rūšis, kurios tikslas statybos sklype, kuriame yra ar nėra statinių pastatyti naują statinį; pastatyti esamo statinio antžeminį ar požeminį priestatą, neatsižvelgiant į tai, ar jie savo paskirtimi bus susiję, ar ne.

 

www.statybupjuvis.lt

 

plačiau
Statybos darbų eiga

Statybos pradedamos tik gavus statybos leidimą ir tvirtai apsisprendus statyti namą. Pirmas etapas pradedamas nustatant sklype būsimo statinio vietą pagal toponuotrauką. Sekantis etapas - atodangos formavimas, arba pirminio grunto nustumdymas iki molingo grunto. Tipinis nustumdymo gylis būna iki pusės metro.

www.statybupjuvis.lt

plačiau
Senų statinių renovacija

Lietuvoje didžiają daugumą pastatytų statinių sudaro seni gyvenamieji namai. Daugumos pastatų energetinis naudingumas yra itin žemas: brangus šildymas, drėgnos ir vėsios patalpos, atgyvenusi statinio išvaizda, neergonomiška patalpų eksploatacija. Šiuolaikinės statybos technologijos padeda išspręsti senų pastatų problemas.

 

 

www.statybupjuvis.lt

plačiau
Vidaus apdailos darbai

 

Naujos statybos blokelių ar plytų mūro statinio pradinei sienų apdailai rekomenduojama naudoti kalkinį arba gibsinį tinką. Tokio tipo sienos yra ilgaamžės, lygios, patvarios atsitiktiniams smūgiams.

 

   

www.statybupjuvis.lt

plačiau